1. Ana Sayfa
  2. DİZİ-FİLM
  3. Netflix’te bu ay neler var? Netflix mart ayı takvimi

Netflix’te bu ay neler var? Netflix mart ayı takvimi

featured

Dijital dizi ve film platformları arasında şüphesiz en popüler ve en çok kullanılan uygulama olan Netflix her geçen gün portföyünü genişleterek yeni dizi, film ve belgeselleri izleyicisiyle buluşturuyor. 2022 yılının mart ayına girdiğimiz şu günlerde Netflix’e pek çok yeni içeriğin yükleneceği öngörülerimiz arasında. Netflix mart ayı takvimi yayınlandı. İşte Mart ayında Netflix’e gelecek dizi ve filmler…

Önerilen Yazı
Netflix’te bu ay neler var? Netflix şubat ayı takvimi

1.En soğuk düşman: 2 Mart 2022 tarihinde Netflix’te izleyiciyle buluşacak olan En soğuk düşman 1909’daki kutup keşif gezisinin gerçek öyküsünden uyarlandı. Grönland’ın uçsuz bucaksız topraklarında kayıp bir haritayı arayan iki kâşifin hayatta kalma savaşını konu alıyor.


2.Pera Palasta Gece Yarısı: 3 Mart tarihinde dijital dizi ve film platformu Netflix’e yüklenen Pera Palasta Gece Yarısı dizisi, Hazal Kaya’nın canlandırdığı Esra adlı gazetecinin, hakkında yazı yazmak için gittiği, 19. yüzyılın sonlarından günümüze kadar Mustafa Kemal Atatürk, Agatha Christie, Alfred Hithcock, Kraliçe II. Elizabeth, Greta Garbo, Zsa Zsa Gabor, Şah Rıza Pehlevi ve birçok oyuncu, yönetmen, siyasetçi, yazarı ağırlayan Beyoğlu’nun ünlü oteli Pera Palas’ta konaklaması sırasında otelin odalarından birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfetmesiyle kendisini Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen bir komployu önlemeye çalışırken bulmasını konu ediniyor. Dizi yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada büyük yankı uyandıracağa benziyor.

3.He-man ve kainatın hakimleri: 2.sezonuyla 3 martta yayınlanacak olan dizi gölgelerin Gücü’nü keşfeden genç prens Adam ve kahramanlardan oluşan ekibi, Eternia’yı korumak için ellerinden geleni yapmasını konu alıyor.

4.Pieces of her: İlk sezonuyla izleyiciyle buluşan Pieces of Her dizisi yaşadığı küçük kasabadaki vahşi bir saldırının gizli tehlikeleri ve ölümcül sırları açığa çıkaran bir kadının annesinin karanlık geçmişine dair parçaları birleştirmesini konu alıyor. Dizi 4 Mart’ta dizi severlerle buluşacak.

5.Andy Warhol Günlükleri: Andy Warhol Günlükleri isimli mini dizi Andy Warhol’un 1968’de vurulduktan sonra hayatını ve duygularını günlüğüne kaydetmeye başlamasını konu alıyor. O günlükler ve bu dizi onun kişiliğinin ardındaki sırları ortaya çıkarıyor. Dizi 9 Mart’ta yayınlanacak.

6.Formula 1: Drive to survive: “Drive to Survive”, her Formula 1 sezonunda yaşananları belgesel şeklinde paylaşıyor. Belgesel 11 martta yayınlanacak.

7.The adam project: 1 saat 46 dakika süresi olan film zamanda yolculuk ederken kazara 2022 yılına zorunlu iniş yapan savaş pilotu Adam Reed’in kendinin 12 yaşındaki haliyle iş birliği yaparak geleceği kurtarmaya çalışmasını anlatıyor. Film 11 martta izleyiciyle buluşacak.

8.Düşes: Bir adam, bir milyarderin boş yazlık evine izinsiz girer. Ancak kibirli iş adamı ve genç eşi son anda planladıkları bir kaçamak için çıkagelince durum kontrolden çıkar. 1 saat 32 dakikalık olan film 18 Mart’ta Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

9.Sen yaşamaya bak: Mart ayında yayınlanacak yerli yapımların bir diğeri Sen Yaşamaya Bak’ın başrollerinde Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Ketche’nin oturduğu film 21 Mart’ta izleyiciyle buluşacak.

10. Bridgerton: İlk sezonu büyük yankı uyandıran dizi Bridgerton 2. sezonuyla gelmeye hazırlanıyor. Dizi, Evlenmeye karar veren kont Anthony Bridgerton, aradığı aşkı müstakbel eşinin dikbaşlı ablasında bulunca sorumluluklar, arzular ve skandallar birbirine karışmasını anlatıyor. Dizi 25 Mart’ta yayınlanacak.

Yorum Yap

Yorum Yap