1. Ana Sayfa
  2. DİZİ-FİLM
  3. Netflix’te bu ay neler var? Netflix nisan ayı takvimi

Netflix’te bu ay neler var? Netflix nisan ayı takvimi

featured

Dijital dizi ve film platformları arasında şüphesiz en popüler ve en çok kullanılan uygulama olan Netflix her geçen gün portföyünü genişleterek yeni dizi, film ve belgeselleri izleyicisiyle buluşturuyor. 2022 yılının nisan ayına girdiğimiz şu günlerde Netflix’e pek çok yeni içeriğin yükleneceği öngörülerimiz arasında. Netflix nisan ayı takvimi yayınlandı. İşte Nisan ayında Netflix’e gelecek dizi ve filmler…

Önerilen Yazı
Netflix’te bu ay neler var? Netflix mart ayı takvimi

1.Apollo 10 ½: Uzay Çağında Çocuk Olmak: 1 Nisan’da seyirciyle buluşacak olan animasyon film Apollo 10 ½: Uzay Çağında Çocuk Olmak’ın yönetmen koltuğunda Richard Linklater oturuyor. Film 1969’daki tarihi ay görevini bir çocuğun perspektifinden anlatıyor.

2.Battle: Freestyle: Norveç yapımı film hip-hop tutkunu genç dansçıların başından geçenleri konu alıyor. Film 1 nisan tarihinde izleyiciyle buluşacak.

3.Celeb Five: Behind the Curtain: Bir stand-up gösterisinin hazırlık sürecini anlatan Güney Kore yapımı film, Celeb Five adlı kız grubunun beyin fırtınasını ekranlara getirecek.

4.The Bubble: Judd Apatow’un çektiği filmde Pedro Pascal, Karen Gillan, Maria Bakalova gibi isimler rol aldı.

5.Son Otobüs: Britanya yapımı dizi drone ordusuyla karşı karşıya gelen bir grup çocuğun hikayesi.

6.Ültimatom: Evlilik veya Ayrılık: Reality show’da 6 farklı genç çift evliliğe adım atmadan önce ilişkilerini test ediyor.

7. Kristal Kızlar (Dancing on Glass): 8 Nisan yapımlı İspanyol yapımı drama filmi iki balerinin sürükleyici hikayesini anlatıyor.

8. Dirty Lines: Bir üniversite öğrencisi 1980’lerin Amsterdamı’nda iki kardeşin kurduğu “telefonda seks” hattında sıradışı bir kariyere adım atar.

9.Elite: İspanyol gençlik dizisi yeni bölümleriyle 8 nisan tarihinde hayranlarıyla buluşacak.

10. Dünyanın En Harika Ulusal Parkları: Doğa temalı belgeselin anlatıcılığını eski ABD Başkanı Barack Obama üstleniyor.

11. Yaşamak İçin Oyna: 15 nisanda Netflix’te yayınlanacak olan Yaşamak için Oyna isimli korku filminin başrolünde Sex Education’ın yıldızı Asa Butterfield yer alıyor.

12. Russian Doll: Gerçeküstü bir zaman döngüsüne sıkışan Nadia’nın başından geçenleri konu alan dizi yeni bölümleriyle devam edecek. Russian Doll, New York City’de sıradan bir partiye katıldığını zanneden ancak saatler ilerledikçe, esrarengiz bir şekilde, buradan ayrılamayacağını fark eden bir genç kadının maceralarını işliyor. Dizi 20 nisanda seyirciyle buluşacak.

13. Ozark: Sevilen dizi Ozark 4. sezon 2. kısımıyla 29 nisan tarihinde dizi severlerle buluşacak. Ozark, Chicago banliyösünde yaşayan sıradan bir ailenin, aile babası Marty Byrde’ın Finans ve Danışmanlık Şirketi’nin Meksika’nın en büyük ikinci uyuşturucu kartelinin para aklama işine karışmasının ve işlerin sarpa sarmasının ardından, ailesini korumak adına eşi Wendy ve Charlotte ile Jonah adındaki iki ergen çocuğuyla, Ozark Platosu olarak bilinen Güney Missouri’ye taşınmasının hikayesini anlatıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap