1. Ana Sayfa
  2. DİZİ-FİLM
  3. Netflix’te bu ay neler var? Netflix şubat ayı takvimi

Netflix’te bu ay neler var? Netflix şubat ayı takvimi

featured

Dijital dizi ve film platformları arasında kuşkusuz en popüler ve en çok kullanılan uygulama olan Netflix her geçen gün portföyünü genişleterek yeni dizi, film ve belgeselleri izleyicisiyle buluşturuyor. 2022 yılının ilk ayı olan ocak ayını geride bırakıp şubat ayına girdiğimiz şu günlerde Netflix’e pek çok yeni içeriğin yüklenmesi bekleniyor. Netflix şubat ayı takvimi yayınlandı. İşte Şubat ayında Netflix’e gelecek dizi ve filmler…

Önerilen Yazı
Netflix’te bu ay neler var? Netflix ocak ayı takvimi

1.Raising Dion: 2. sezonuyla 1 şubat tarihinde Netflix platformunda yerini alan Raising Dion kocasının ölümünün ardından oğluyla bir başına kalan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Nicole, eşinin ölümün ardından oğlu Dion ile bir başına kalan genç bir kadındır. Bir yandan eşinin yokluğu ile başa çıkmaya çalışan Nicole, bir yandan da oğlunu tek başına yetiştirebilmeye çalışır.

2.Inventing Anna: 11 Şubat tarihinde dijital dizi ve film platformu Netflix’te seyirciyle buluşacak olan Inventing Anna, mesleğinde kendisini kanıtlamaya çalışan bir gazeteciye odaklanıyor. Mesleğinde başarılı olan bir gazeteci, kendisini New York’un sosyetesinin hem kalbini hem de parasını çalan bir Instagram ünlüsünün peşine düşer.

3. Aşk Taktikleri: Başrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı Aşk Taktikleri 11 Şubat’ta Netflix’te yerini alacak. Filmin konusu çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarının sıra dışı taktiklerle bunu başarmaya çalışmasını anlatıyor.

4. Tall Girl 2: Sevilen filmin ikincisi 11 Şubat’ta filmseverlerle buluşacak. Jodi, mezunlar gecesindeki ilham verici konuşmasının ardından artık okulun sadece ‘uzun kızı’ olmaz. O artık popüler, erkek arkadaşı olan ve okulun bu yılki müzikalinde başrolü kapan bir kızdır. Ancak kazandığı bu popülerlik çeşitli baskıları da beraberinde getirir.

5.Jeen-Yuhs: Bir Kanye Üçlemesi: Kanye West’in 20 yıllık kariyerini mercek altına alan bu etkileyici ve samimi belgeselde gelecek vadeden bir süperstar ile bir yönetmenin hayatları iç içe geçer.Jeen-Yuhs: Bir Kanye Üçlemesi 16 Şubat 2022’de Netflix’te yayında.

6.Young Wallander: Killer’s Shadow: Henning Mankell’in çok satan serisinden uyarlanan Young Wallander, yazarın efsanevi dedektif Kurt Wallander ile tanışmasını konu ediyor. İşveçte geçen dizide dedektif Wallander’ın gençlik yılları ele alınacak. Dedektifin mesleğe yeni başladığı zamana odaklanılan dizide, Wallander’ın kişisel ve profesyonel hayatının nasıl şekillendiği gözler önüne seriliyor. 17 Şubat 2022’de Netflix’te yayında.

7. Teksas Katliamı: Cinayete meyilli Sawyer ailesinin efsanevi hikayesine Tobe Hooper’ın yıllarca insanların arkalarında bir iz bırakmadan kaybolduğu Newt, Teksas’ta geçen 1974 yapımı korku klasiğinin kaldığı yerden devam ediyor… Kasaba halkı uzun zamandır bu kayıplardan Sawyer ailesinin sorumlu olduğundan şüphelenmektedir. Filmi 18 Şubat tarihinden itibaren izleyebilirsiniz.

8.Space Force: 2. Sezon: İlk sezonu oldukça ses getiren dizi ikinci sezonuyla 18 şubatta izleyiciyle buluşacak. Space Force, Birleşik Devletler Silahlı Kuvvetleri, ABD Uzay Gücü’nün altıncı kolunu kurmakla görevli bir grup insana odaklanan bir iş yeri komedi dizisidir. Carell’in karakteri Mark Naird, çabadan sorumlu general ve dizi Başkan’ın emriyle ‘aya botlar’ almak için işbirliğini takip ediyor.

9.The Cuphead Show: Fevri Cuphead ve onun temkinli ama ikna edici kardeşi Mugman’ın yaşadığı maceraları konu ediyor. Başlarına gelen her durumda birbirlerini kollayan Cuphead ve Mugman, vatanları Inkwell Adaları’nda sayısız maceraya atılır. The Cuphead Show 18 Şubat 2022’de Netflix’te yayında.

10. UFO: Uzaylılarla iletişim kurulduğu iddiaları uzun süredir reddediliyor olsa da çoğu insan, UFO’ların varlığının bir olasılık değil, kesin bir gerçek olduğuna inanıyor.


11.Vikings: Valhalla: Tarihi dizi Vikings’in 100 yıl sonrasını konu alan Vikings: Valhalla, İngiltere Kralı Günah Çıkartıcı Aziz Edward’ın ölümünün ardından 3 lordun İngiltere tahtında hak iddia etmesi üzerine, İngiltere’nin kaderini etkileyecek olayları anlatmaktadır. Viking çağının nasıl sonlandığını da anlatmaktadır. Dizi 25 Şubat tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 8 ay önce

    Zengin içerikler için teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.